Audi India ले लक्जरी कार बिक्री आउटलेट खोल्यो

Audi ले लखनउमा नयाँ पूर्व-स्वामित्व भएको लक्जरी कार बिक्री सुविधाको उद्घाटन गरेको छ। आउटलेट खसरा नम्बर ४६४ र ४६५, चिलावन, कानपुर रोड, अमौसी एयरपोर्ट सर्कल नजिकै अवस्थित छ। यो Audi भारत को 19 औं Audi स्वीकृत छ।

यस अवसरमा टिप्पणी गर्दै, श्री बलवीर सिंह ढिल्लन, अडी इन्डियाका प्रमुखले भने:
हामीले हाम्रो 19 औं अडी स्वीकृत: प्लस सुविधाको उद्घाटन गरेका छौं। लखनउ अडी भारतको लागि महत्त्वपूर्ण बजारको रूपमा जारी छ र हामी विश्वस्त छौं कि शहरका ग्राहकहरूले यस पूर्व- स्वामित्वको कार सुविधाबाट लाभान्वित हुनेछन्। हाम्रो Audi अनुमोदित: प्लस व्यापार जनवरी – सेप्टेम्बर 2022 अवधिमा 73% ले बढेको छ र हामी विश्वस्त छौं कि अन्य शहरहरूमा हाम्रो विस्तारले वृद्धिलाई थप मद्दत गर्नेछ। यस वर्षको अन्त्यसम्ममा, हामीसँग भारतमा २२ वटा अडी स्वीकृत: प्लस सुविधाहरू हुनेछन्।

Audi अनुमोदित: प्लस कार्यक्रम अन्तर्गत, Audi India ले 24×7 रोडसाइड सहायता प्रदान गर्दछ र खरिद गर्नु अघि गाडीको इतिहास पूरा गर्दछ। साथै, ग्राहकहरूले कार्यक्रम मार्फत सजिलो वित्तिय र बीमा लाभहरू पनि प्राप्त गर्न सक्छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *