भोल्भो XC40 रिचार्ज कारखानाबाट बाहिरियो

स्थानीय रूपमा एसेम्बल गरिएको भोल्भो XC40 रिचार्जको पहिलो इकाई बेंगलुरु नजिकैको ब्रान्डको होस्कोट प्लान्टबाट रोलआउट गरिएको छ।

भोल्भो कार इन्डियाको २०३० सम्ममा सबै विद्युतीय कम्पनी बन्ने प्रतिबद्धतामा यो एउटा प्रमुख कोसेढुङ्गा हो। भोल्भो कार इन्डियाका प्रबन्ध निर्देशक श्री ज्योति मल्होत्राले आफ्नो कार प्लान्ट प्रमुख श्री पास्कल कस्टर्सको उपस्थितिमा पहिलो XC40 रिचार्जलाई झण्डा दिएका थिए। प्लान्ट टोलीका अन्य सदस्यहरू जो भारतलाई यसको पहिलो एसेम्बल इन-इन्डिया लक्जरी ईभी दिनमा संलग्न थिए।

“यो भारतीय प्लान्टमा पुगेको नयाँ कोसेढुङ्गा हो। भारतमा सबै इलेक्ट्रिक लक्जरी कार निर्माताको लागि हाम्रो यात्रा यो रोल आउटबाट सुरु हुन्छ। यो हामी सबैको लागि नयाँ र समृद्ध अनुभव हो। यो रोल आउट संग, हामीले भोल्भो कार सधैं प्रविधिमा उत्कृष्ट र दिगो गतिशीलता समाधानहरू प्रदान गर्न प्रतिबद्ध रहेको देख्यौं,” भोल्भोको कार प्लान्ट प्रमुख श्री पास्कल कुस्टर्सले भने।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *