BYD ले आफ्नो पहिलो यात्रुवाहक सवारी साधन शोरुम खोल्यो

EV निर्माता BYD ले गुरुग्राममा आफ्नो पहिलो यात्रुवाहक सवारी साधनको शोरुम र भारतमा आफ्नो ११ औं आउटलेटको उद्घाटन गरेको छ। गुरुग्राममा रहेको शोरुम क्रिस्टन BYD द्वारा व्यवस्थित गरिएको छ।

सोरुमको उद्घाटन श्री सोमिल निजवान, अध्यक्ष र प्रमुख कार्यकारी अधिकृत – क्रिस्तान BYD, श्री सञ्जय गोपालकृष्णन, इलेक्ट्रिक प्यासेन्जर भेहिकल बिजनेस, BYD India का वरिष्ठ उपाध्यक्ष, BYD India र Kristan BYD का वरिष्ठ अधिकारीहरूको उपस्थितिमा गरिएको थियो।

क्रिस्टन BYD ले गुरुग्राममा आफ्ना उपभोक्ताहरूलाई उच्च गुणस्तरीय सेवाहरू सहित BYD का शुद्ध विद्युतीय सवारी साधनहरूमा पहुँच प्रदान गर्नेछ। अटोमोबाइल उद्योग मा पर्याप्त अनुभव संग, Kristan BYD छिमेकी क्षेत्रहरु लाई आफ्नो व्यापार संग व्यापक पहुँच छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *