VW ID.4 EV ले पहिलो पटक SEMA अवार्ड जित्यो

फक्सवागनले घोषणा गरेको छ कि VW ID.4 SUV ले लास भेगास, नेभाडामा वार्षिक रूपमा आयोजना हुने स्पेशालिटी इक्विपमेन्ट मार्केट एसोसिएसन (SEMA) शो बाट इलेक्ट्रिक भेहिकल अफ द इयर अवार्डको पहिलो SEMA अवार्डको विजेता हो।

SEMA अवार्डलाई SEMA शो प्रदर्शकहरूले भोट दिएका छन्, जसले उपभोक्ताहरूलाई सबैभन्दा ठूलो अपील र पहुँचको लागि सम्भाव्यता भएको सवारी साधनहरूको आधारमा विजेताहरू निर्धारण गर्छन्।

शो आयोजकहरूका अनुसार, “प्रदर्शकहरूले ID.4 लाई इलेक्ट्रिक भेहिकल कोटीको लागि छनौट गरे किनभने यसले अनुकूलनको लागि एक आदर्श प्लेटफर्म प्रदान गर्दछ। यो गाडी विभिन्न भूभागहरू ह्यान्डल गर्न सक्षम भएको प्रमाणित भएको छ र इलेक्ट्रिक वाहन बजारमा सम्भावनाहरूको एक प्रमुख उदाहरण हो। ”

“हामी इलेक्ट्रिक भेहिकल अफ द इयरको लागि SEMA अवार्ड जित्न पाउँदा रोमाञ्चित छौं,” हेइन स्याफर, वरिष्ठ उपाध्यक्ष, प्रोडक्ट मार्केटिङ एण्ड स्ट्राटेजी, अमेरिकाको फक्सवागनले भने। “भोक्सवागन जनतामा ई- गतिशीलता ल्याउन प्रतिबद्ध छ, र हाम्रो ID.4 अवधारणाले देखाए अनुसार, EVs लाई विभिन्न प्रकारका जीवनशैली आवश्यकताहरू अनुरूप सुसज्जित गर्न सकिन्छ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *