Mitsubishi Outlander PHEV उत्तर अमेरिकामा बिक्रीमा

कम्पनीले यस क्षेत्रमा क्रसओभर एसयूभीको बिक्री सुरु गरिसकेकाले ग्राहकहरूले अब उत्तर अमेरिकामा नयाँ मित्सुबिशी आउटल्यान्डर PHEV खरिद गर्न सक्छन्। प्लग-इन हाइब्रिड इलेक्ट्रिक गाडी अब क्यानडा र संयुक्त राज्य अमेरिकामा उपलब्ध छ र अर्को महिना पोर्टो रिकोको बजारमा पुग्ने छ।

सबै नयाँ Mitsubishi Outlander PHEV ब्रान्डको प्रमुख हो जसले विद्युतीकरण र सबै पाङ्ग्रा नियन्त्रण प्रविधिहरूमा आफ्नो विशेषज्ञतालाई एकसाथ ल्याउँछ। “I-Fu-Do-Do” वा जापानी भाषामा प्रामाणिक र राजसीको उत्पादन अवधारणामा आधारित, मित्सुबिसी मोटर्सले शरीरदेखि चेसिस र पावरट्रेनसम्म सबै कुरालाई पुनः डिजाइन गर्‍यो।

नयाँ मोडलले एसयूभीबाट अपेक्षित विभिन्न मौसम र सडक अवस्थाहरूमा व्यावहारिकता र शक्तिशाली सवारी प्रदान गर्दछ, साथै सहज तर शक्तिशाली एक्सेलेरेशन र सुरक्षित, सुरक्षित सवारी विद्युतीय सवारीसाधनको लागि अद्वितीय छ। जापानमा, जहाँ डिसेम्बर २०२१ मा बिक्री सुरु भयो, सबै नयाँ आउटल्यान्डर PHEV मोडल यस आर्थिक वर्षको पहिलो आधामा सबैभन्दा धेरै बिक्रि हुने PHEV बन्यो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *