टाटा मोटर्सले ५०,००० ईभी उत्पादन गरेको छ

टाटा मोटर्सले ५० हजार ईभी उत्पादन हासिल गरेको घोषणा गरेको छ । कम्पनीले आफ्नो 50,000 औं विद्युतीय सवारी पुणेको सुविधाबाट ल्यायो।

अनुकूल नीतिगत वातावरण, विद्यमान ग्राहकहरूको सकारात्मक शब्द, व्यावहारिक उत्पादन विकल्प, राम्रो सवारी र ह्यान्डलिङ र स्वामित्वको आकर्षक लागतले टाटा मोटर्सलाई लक्ष्यभन्दा अगाडि नै यो उपलब्धि हासिल गर्न मद्दत गरेको छ।

भारतमा विद्युतीय गतिशीलतालाई प्रजातान्त्रिक बनाउन, टाटा मोटर्सले सबैका लागि EV विकल्प छ भनी सुनिश्चित गर्दैछ।

भारतको सबैभन्दा लोकप्रिय SUV ब्रान्ड, Nexon EV देखि नयाँ थप – Tata Tiago EV, भारतको पहिलो विद्युतीय ह्याचब्याक, EV ग्राहकहरूप्रति कम्पनीको गहिरो बुझाइले सबैभन्दा सान्दर्भिक सुविधाहरूसहितको उत्पादनको रोमाञ्चक मिश्रणमा परिणत भएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *