फेरारी ब्याज लगाउने पहिलो कार मध्य पूर्वमा प्रवेश गर्यो

फेरारीले यस सप्ताहन्तमा पहिलो पटक मध्य पूर्वमा आफ्नो लोगो, फेरारी १२५ एस बोक्ने प्रान्सिङ हर्स ब्रान्डको पहिलो मोडेल प्रस्तुत गर्दछ। अग्रगामी र ऐतिहासिक मोडेल जसले 1947 मा डेब्यू गर्‍यो, फेरारिस्टीको लागि कासा फेरारी, परम फेरारी जीवनशैली घटनाको समयमा गर्वका साथ प्रदर्शन गरिनेछ।

कासा फेरारी यस सप्ताहन्तमा, नोभेम्बर 18 देखि 20 सम्म यास लिंक्स, अबु धाबीमा आयोजित हुनेछ। यो फेरारीको ७५ औँ वार्षिकोत्सवमा वर्षको पहिलो मोडलको उल्लेखनीय उपस्थिति हो।

125 S ले 1947 मा फेरारीलाई आफ्नो पहिलो रेसिङ विजय ल्याएकोमा विश्वभर चिनिन्छ, ब्रान्डको लागि पहिलो माइलस्टोन हो जसले पछि इतिहासमा सबैभन्दा धेरै फॉर्मूला 1 विजयहरू दाबी गर्यो।

कारको लागि भिजन फेरारीका संस्थापक एन्जो फेरारीबाट आएको हो, जसले उल्लेखनीय इटालियन अटोमोबाइल इन्जिनियर जियोआचिनो कोलम्बोलाई अतुलनीय खेलकुद करियर बनाउने महत्वाकांक्षाका साथ पूर्णतया नवीन कार डिजाइन गर्न दिएका थिए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *