Alto K10 CNG सार्वजनिक भयो

मारुती सुजुकीले भारतमा आफ्ना ग्राहकका लागि अर्को सीएनजी विकल्प उपलब्ध गराएको छ । कम्पनीले Alto K10 CNG देशमा रु ५.९४ लाख (एक्स शोरुम) मा ल्याएको छ ।

मारुती अल्टो K10 CNG लाई पावर गर्दै अर्को-जेन के-श्रृंखला 1.0L पेट्रोल इन्जिन हो जसले 5300 rpm मा 56.69 PS अधिकतम पावर र CNG मोडमा 3400 rpm मा 82.1 Nm पीक टर्क दिन्छ। यसलाई ५ स्पीड म्यानुअल गियरबक्ससँग जोडिएको छ । कारको इन्धन दक्षता ३३.८५ किलोमिटर प्रति किलोग्राम रहेको दाबी गरिएको छ ।

मारुती अल्टो K10 CNG को परिचय दिँदै, श्री शशांक श्रीवास्तव, वरिष्ठ कार्यकारी अधिकृत, मार्केटिङ र सेल्स, मारुती सुजुकी इण्डिया लिमिटेडले भने, “अल्टो ब्रान्डले ग्राहकहरूको परिवर्तनशील इच्छाहरूको प्रतिक्रियामा मारुती सुजुकी कसरी विकसित भएको छ भन्ने प्रतीक भएको छ।अल्टो लगातार १६ वर्षसम्म देशमा सबैभन्दा बढी बिक्रि हुने गाडी बनेको छ र हामी विश्वस्त छौं कि एस-सीएनजी मोडलको सुरुवातले यसको उत्कृष्ट इन्धन दक्षताका कारण यसको आकर्षणलाई अझ बलियो बनाउनेछ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *