नाडाको केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक सम्पन्न

नाडा अटोमोबाइल्स एसोसिएशन अफ नेपालको १३औ केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक पार्क सफारी रिसोर्ट, चितवनमा सम्पन्न भएको छ।

नाडाको आगामी दिनको कार्यदिशा, समग्र देशको अर्थतन्त्र तथा अटोमोबाइल ब्यवसायको बर्तमान समयको परिस्थिति र भबिष्यको संभावना आदि बिषयमा केन्द्रित रहेर यहि पौष ८ र ९ गते नाडा अटोमोबाइल्स एसोसिएसन तथा सातै प्रदेश एसोसिएसनका बीच अन्तरक्रिया तथा छलफल कार्यक्रम नाडाका पुर्ब अध्यक्ष समेतको उपस्थितिमा चितवनको पार्क सफारी रिसोर्ट भब्य रुपमा सम्पन्न भएको छ।

नाडाका अध्यक्ष ध्रुव थापाले उक्त कार्यक्रम सफल बनाउन महत्त्वपूर्ण सहयोग पुर्याउनु हुने नाडाका पुर्ब अध्यक्ष, नाडाका पदाधिकारी र कार्यसमिती सदस्यहरु, सातै प्रदेशका प्रदेश अध्यक्ष तथा पदाधिकारीज्युहरु, योजना आयोगका पुर्ब उपाध्यक्ष तथा नेपालका वरिष्ठ अर्थबिद बिश्वनाथ पौडेल लगायत पुर्ब राजदुत तथा प्रख्यात मोटिभेटर स्पिकर महेश दाहाललाई हार्दिक धन्यवाद तथा आभार प्रकट गर्नुभयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *