Tata Tigor EV मा धेरै नयाँ सुविधाहरू

टाटा मोटर्सले इलेक्ट्रिक सेडानमा नयाँ सुविधाहरूको गुच्छा लागू गरेर टिगोर ईभी अपडेट गरेको छ। यो कार अब क्रुज कन्ट्रोल लगायत १० वटा स्मार्ट फिचर्स सहितको छ, जसले ईभीको प्रिमियम अपीललाई थप जोड दिन्छ।

नयाँ टाटा टिगोर ईभीको दावी दायरा ३१५ किलोमिटर छ। यसमा लेथरेट अपहोल्स्ट्री, लेदर-रेप्ड स्टेयरिङ ह्वील, रेन सेन्सिङ वाइपर, अटो हेडल्याम्प र क्रुज कन्ट्रोल जस्ता नयाँ थपिएका छन्। यसले ग्राहकहरूलाई मल्टी- मोड रेजेन, कनेक्टेड कार टेक्नोलोजी- Zconnect, स्मार्टवाच कनेक्टिभिटी, iTPMS र टायर पङ्चर रिपेयर किट जस्ता स्मार्ट एन्हान्समेन्टहरू सहित थप प्राविधिक अनुभव प्रदान गर्दछ जुन दायराभरि मानकको रूपमा प्रस्ताव गरिनेछ।

टाटा मोटर्सले सफ्टवेयर अपडेट मार्फत हालको Tigor EV मालिकहरूलाई नि:शुल्क सुविधा अपडेट प्याक विस्तार गर्दैछ। ग्राहकहरूले आफ्ना सवारी साधनहरूलाई मल्टि-मोड रिजेनेरेसन, iTPMS र टायर पङ्चर मर्मत किटमार्फत अपग्रेड गर्न सक्छन्। थप रूपमा, अवस्थित XZ र XZ DT ग्राहकहरूले पनि स्मार्टवाच जडान अपग्रेड प्राप्त गर्न सक्छन्। यो सेवा २० डिसेम्बर २०२२ देखि सुरु हुने कुनै पनि टाटा मोटर्सको आधिकारिक सेवा केन्द्रमा गएर प्राप्त गर्न सकिन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *