होन्डा सिभिक e: HEV

सबै नयाँ Honda Civic e:HEV ले प्रख्यात स्कटिश कार अफ द इयर अवार्डमा दुईवटा अवार्ड जित्यो किनभने यसले ‘बेस्ट फेमिली कार’ र शीर्ष स्थान दुवै छनोट गर्छ; ‘स्कटिश कार अफ द इयर २०२२’। यो वर्ष होन्डाले आफ्नो प्रतिष्ठित सिभिकको ५० वर्ष मनाउँदैछ। ‘विश्वका लागि कार’ को रूपमा विकसित, 1972 मा मोडेल पहिलो पटक लन्च भएदेखि 170 देशहरूमा 27.5 मिलियन भन्दा बढी सिविकहरू बेचेका छन्।

सबै नयाँ सिभिक e:HEV ले आन्तरिक आराम, भिजुअल अपील र समग्र उपयोगिताको सुधारिएको स्तरको साथ बलियो प्रदर्शन र दक्षतालाई मिश्रण गर्दछ। पछिल्लो पुनरावृत्तिले युरोपमा होन्डाका लागि ठूलो कोसेढुङ्गाको रूपमा चिन्ह लगाउँछ, किनकि यो विद्युतीकरणको दायराको सबैभन्दा नयाँ मोडल हो, जसले सबै मुख्यधाराका मोडेलहरूलाई विद्युतीकरण गर्ने होन्डा मोटर युरोपको २०२२ को ‘इलेक्ट्रिक भिजन’ प्रतिबद्धता पूरा गर्दैछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *