चाङ्गन सबैभन्दा धेरै बिक्री हुने कार

चाङ्गन इन्टरनेशनल कर्पोरेशन (सीआईसी), चीनको शीर्ष ४ स्वदेशी अटो उत्पादकहरूमध्ये गनिन्छ, र २०२१ मा २३ लाख युनिट वा १५ प्रतिशत वृद्धि भएको विश्वका शीर्ष १५ अटो निर्माताहरूमध्ये एक हो।

जनवरी र फेब्रुअरी 2022 बीच, ब्रान्डले चीनमा मात्र बेचेको 1.6 मिलियन इकाइहरू मध्ये लगभग 220,000 बेचेको थियो। समग्र घरेलु बिक्रीको सन्दर्भमा, चाङ्गन शीर्ष चीन अटो समूहहरूको सूचीमा दोस्रो स्थानमा रह्यो, जुन सोही अवधिमा बेचेको 2.2 मिलियन एकाइहरूमध्ये 330,000 खण्डमा।

त्यस्तै, २०२१ जेडी पावर चाइना नयाँ-वाहन प्रारम्भिक गुणस्तर अध्ययन (IQS) ले चाङ्गनलाई अन्य सबै चिनियाँ ब्रान्डहरूमध्ये नयाँ सवारी साधनको गुणस्तरमा पहिलो स्थानमा र चीनमा हाल बिक्री हुने लक्जरी ब्रान्डहरू सहित मुख्यधाराको संयुक्त उद्यमका विश्वव्यापी ब्रान्डहरूमध्ये सातौं स्थानमा राखेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *