Hero Xpulse 200 4V

Hero MotoCorp ले भारतीय बजारमा आफ्नो व्यापक रूपमा लोकप्रिय मोटरसाइकल Xpulse 200 4V को विशेष र्‍याली संस्करण सार्वजनिक गरेको छ। सीमित संस्करणको Hero Xpulse 200 4V र्‍याली संस्करण फ्याक्ट्री-फिट गरिएको र्याली किटले Xpulse 200 4V को परिष्कृत सस्पेन्सन सेटअप र अरूको बीचमा बढेको ग्राउन्ड क्लियरेन्सको साथ अफ-रोड क्षमताहरूलाई अझ बलियो बनाउँछ।

Xpulse 200 4V Rally Edition ले 250mm ट्राभलको साथ अग्लो र पूरै समायोज्य फ्रन्ट सस्पेन्सन र 220mm ट्राभलको साथ पूर्ण समायोज्य 10 स्टेप रियर सस्पेन्सन समावेश गर्दछ। साँचो र्‍याली भावनामा, यसले ८८५ एमएमको परिष्कृत सिट उचाइ, ४० एमएमको ह्यान्डलबार राइजर, २७० एमएमको ग्राउन्ड क्लियरेन्स, १४२६ एमएमको ह्वीलबेस र ११६ एमएमको बढेको ट्रेल पनि पाउँछ। विस्तारित गियर लिभर र लामो साइड स्ट्यान्ड पनि थपिएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *