मारुती सुजुकीको ग्लोबल डेब्यू

मारुती सुजुकीले आफ्नो फ्ल्यागशिप एसयूभी ग्राण्ड भिटारा सार्वजनिक गरेको छ । ग्राण्ड भिटारा मारुतीको पहिलो मिड साइज एसयूभी हो जुन टोयोटासँग संयुक्त रुपमा विकास गरिएको हो । ग्रान्ड भिटारा टोयोटा अर्बन क्रुजर हाइराइडर एसयूभीमा आधारित छ।

पाँचौं जेन ग्राण्ड भिटाराले टोयोटा कजिनको तुलनामा बोल्ड स्ट्यान्स र मस्कुलर बडी लाइनहरू पाउँछ। SUV ले आफ्नो भिजुअल अपील बृद्धि गर्न curvy edges, tri-LED DRLs, र मस्कुलर बोनेट सहितको नयाँ हेक्सागोनल ग्रिल प्राप्त गर्दछ। साइड प्रोफाइल फ्लोटिंग छत, कालो स्तम्भ, र नयाँ मिश्र धातु डिजाइन द्वारा विशेषता छ।

पछाडि, SUV ले एक अद्वितीय टेल ल्याम्प क्लस्टर प्राप्त गर्दछ जसको दुबै छेउमा थ्री-एलिमेन्ट तेर्सो एलईडी लाइनहरू जडान गरिएको LED टेल ल्याम्प टेक्नोलोजीको साथ छ। ग्राण्ड भिटाराको लम्बाइ ४३४५ मिमी, चौडाइ १६४५ मिमी र उचाइ १७९५ मिमी छ। SUV मा 2600mm को ह्वीलबेस छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *