टाटा टियागो ईभी सार्वजनिक

टाटा मोटर्स इन्डियाले पहिलो १०,००० ग्राहकहरूका लागि INR 8.49 लाख बाट सुरु हुने र INR 11.79 लाख सम्मको मूल्यमा Tiago EV लन्च गरेको
छ। Tiago EV हाल भारतको सबैभन्दा किफायती ईभी हो। Tiago EV, टाटाको पहिलो इलेक्ट्रिक ह्याचब्याकले 55 kW को पीक आउटपुट र 114 Nm को तत्काल पूर्ण टर्क डेलिभरी प्रदान गर्दछ। इलेक्ट्रिक ह्याचब्याकले ५.७ सेकेन्डमा ० देखि ६० किलोमिटर प्रतिघण्टाको गति लिन सक्छ र यो दुईवटा ड्राइभिङ मोडहरू – सिटी र स्पोर्टका साथै प्रत्येक ड्राइभ मोडमा चार तहको रेजेन सेटिङहरूसँग पनि आउँछ।

Tiago EV 4 फरक चार्जिङ समाधानहरूसँग आउँछ: एक 15A प्लग पोइन्ट, एक मानक 3.3kW AC चार्जर, र 7.2kW AC घर फास्ट चार्जर जसले 30 मिनेटको चार्जमा 35kms दायरा थप्न सक्छ, र DC द्रुत चार्जिंग जसले 110kms थप्न सक्छ। केवल 30 मिनेट चार्जको साथ दायरा र 10% – 80% मात्र 57 मिनेटमा चार्ज गर्न सक्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *