ओला इलेक्ट्रिकले २०२३ मा इलेक्ट्रिक मोटरसाइकल लन्च गर्ने भएको छ

ओला इलेक्ट्रिकले सन् २०२३ सम्ममा विद्युतीय मोटरसाइकलमा प्रवेश गर्ने योजना बनाएको छ। रिपोर्टका अनुसार कम्पनीले तीनवटा बजार खण्डहरू मास, मिड-सेगमेन्ट र प्रिमियम सुपरबाइकमा प्रवेश गर्ने योजना बनाएको छ।
Ola S1 Air को सुरुवातको बारेमा टिप्पणी गर्दै, बैंगलोरको EV स्टार्ट-अप कम्पनीका सीईओ भाविश अग्रवालले भने, “मैले रु 80,000 देखि रु 10 लाख सम्मको मोटरसाइकल बजारको अध्ययन गरेको छु र EVs मा यस्तो हाइपर सेग्मेन्टेशन आवश्यक छैन। बाइकहरूमा, प्रविधिको नयाँ क्षेत्र ल्याउनको लागि धेरै ठाउँहरू छन् र हामी अर्को वर्षको अन्त्यमा यो घोषणा गर्नेछौं।
हालसम्म, आगामी इलेक्ट्रिक मोटरसाइकलहरूको विवरण खुल्न बाँकी छ। कम्पनीले भर्खरै आफ्नो मास-मार्केट इलेक्ट्रिक स्कुटर Ola S1 Air भारतीय बजारमा लन्च गरेको छ। त्यस्तै, कम्पनीले आफ्नो आगामी इलेक्ट्रिक कारको टिजर पनि सार्वजनिक गरेको छ ।
ब्याट्री प्याक र पावरट्रेनको बारेमा कुनै विवरण नभए पनि ओलाले एक फुल चार्जमा ५०० किलोमिटरभन्दा बढीको दुरी ४ सेकेन्डमा ०-१०० किलोमिटर प्रतिघण्टा पुग्ने लक्ष्य राखेको बताएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *