इन्टेलिजेन्ट इलेक्ट्रिक स्कुटर सेगवे E110-L सार्वजनिक

सेगवे–नाइनबोटले नेपालमा आफ्नो इन्टेलिजेन्ट इलेक्ट्रिक स्कुटर श्रेणीमा थप नयाँ–सेगवे E110-L सार्वजनिक गरेको छ । सेगवे इ–स्कुटर E110-L मध्य देखि लामो दूरीको यात्राको लागि अत्याधुनिक, कुशल इलेक्ट्रिक स्कुटर हो । यस मोडलमा अग्रणी टेक्नोलोजी र हेवी–ड्युटी पर्फमेन्सकोे एक समानान्तर मिश्रण रहेको छ ।

E110-L मा विभिन्न इण्डष्ट्री लिडीङ्गउत्कृष्ट फिचरहरु समावेश गरिएको छ र यसले प्रभावशालीे प्रदर्शन प्रदान गर्दछ । २४०० वाटको अधिकतम मोटर पावर र 72V 24A ब्याट्री क्षमताको साथ इ–स्कुटरले ११० किलोमिटर भन्दा बढीको यात्रा गर्न सक्दछ ।

सेगवे–नाइनबोट ब्रान्ड दुई पाङ्ग्रे सेल्फ–ब्यालेन्सिङ्गव्यक्तिगत ट्रान्सपोर्टरको लागी एक प्रख्यात ब्रान्ड हो । यस कम्पनीले छोटो दूरीको यात्राको लागि विकल्प र रोबोटिक सेवाहरू उत्पादन गरी आएको छ। आईहवप्रा.लिमिटेड नेपालमा सेगवे–नाइनबोटको आधिकारिक आयातकर्ता र वितरक हो ।

इन्टेलिजेन्ट इलेक्ट्रिक स्कुटर सेगवे E110L अब नेपाली बजारमा उपलब्ध छ । सेगवेले नेपालीे बजारमा पहिला देखि नै E100 र E125 को प्रवद्र्वन गर्दै आईरहेको छ र उक्त मोडेलहरुले ग्राहकको मन जित्न सफल भैसकेको छ । ग्राहकहरुको ब्राण्ड प्रतिको यही अभिरुचिलाई ध्यानमा राखी सेगवेको विश्व बजारमा रहेको उच्चतम प्रविधिका साधनहरु नेपाली बजारमा ल्याउने क्रममा E110L ग्राहकहरु माझ प्रस्तुत गरेको हो । यसका साथै आई हब प्रा.लि. बजार व्यवस्थापन, विक्री सेवातथाबिक्रीपश्चात्का सेवाहरुलाई थप सशक्त बनाउने भएको छ ।

सेगवेले स्कुटर होस् या रोबोट आफ्ना सम्पूर्ण उत्पादनहरूमा उत्कृष्टता निश्चित गरेको छ । यो ब्रान्ड एक ट्रेन्डसेटर भएको छ र यसका सबै उत्पादनहरू विश्वव्यापी स्तरमा प्रयोग भईरहेका छन् । यसका उत्पादनहरु मितव्ययी हुनुका साथै ठूलो बजारलाई आकर्षित गरिरहेको छ । नयाँ सार्वजनिक र रोमाञ्चक उत्पादनहरूका साथ सेगवेले साझा मोबिलिटी क्रान्ति रनवीन समाधानहरूका साथ नेपालको सवारी साधन बजारमा थपविस्तार गर्ने आफ्नो महत्वाकांक्षालाई पुनःबलियो बनाएको छ ।

१००% किलेस

सेगवे E110Lको सञ्चालन इलेक्ट्रोनिक सिट लक, ब्याट्री कम्पार्टमेन्ट लक र टेलबक्सहरू सहित १००% कीलेस छ। यो सेगवलेलन्चर एप र एड्मीन ड्यासबोर्ड सँग कार्य गर्दछ । यसले फ्लीट अपरेटरहरू र राइडरहरूलाई सजिलैसँग आफ्नो सवारी साधनहरू व्यवस्थापन गर्न र सवारी चलाउन सक्षम बनाउँछ ।

ईन्टेलिजेन्ट रिफरेन्स र डिटेक्सन सिस्टम

एउटा मनोवृत्ति र हेडिङ सन्दर्भ प्रणालीले असामान्यता र पूर्व सूचनाको सुविधा दिन्छ । यसले ड्राइभर अक्युपेन्सी डिटेक्शन सिस्टमले अटोमोटिभ ग्रेड टेक्नोलोजीको फाइदालिएर असामान्य समाधानका साथ सवारलाई सचेत गराउन सक्छ । किकस्ट्यान्ड लागेको पत्तालगाई राइडरहरूलाई सम्भावित खतराहरूबाट बचाउन किकस्ट्यान्ड निकाल्ने कुरा सम्झाउँछ।

अटोमेटिक पार्किङ्ग मोड र कस्टमाइज्ड अडियो

यसको इलेक्ट्रोनिकपार्किङ मेकानिजमले यसले चलिरहेको अवस्थामा अनपेक्षित रुपमा छोएर हुने दुर्घटनाहरूलाई रोक्न सक्छ। ईन्टेलिजेन्ट इलेक्ट्रोनिक प्रणालीले तपाईंको आवश्यकता र व्यक्तित्व अनुरूपवाहन अडियो प्रणाली अनुकूलन गर्न सक्छ ।

आईओ टी कम्युनिकेशन

रोबस्ट निर्मित आई ओ टीले फर्मवेयर अनलाइनमा अपरेटरको अपग्रेडहरूलाई सशक्त बनाउँछ जसले पुरानो फर्मवेयरले गर्दा हुने समस्याहरूलाई समाधान गर्छ । सेगवेलन्चर एप र एड्मिन ड्यासबोर्डले गाडीहरू नियन्त्रण गर्दछ।

BMS5.0 ब्याट्री म्यानेजमेन्ट सिस्टम
सेल्फ–डेभलप्ड ब्याट्री व्यवस्थापन प्रणालीले असामान्य तापक्रम सुरक्षा, भोल्टेज सुरक्षा, हट प्लग सुरक्षा र ओभर चार्ज सुरक्षा लगायतका फाइदाहरू प्रदान गर्दछ । यसले मोपेडलाई वर्तमान सुरक्षा र सर्ट सर्किट सुरक्षाको साथ सुरक्षित गर्न सक्छ।

ईलेभेटेड सेक्युरिटी फिचर्स

E110L ले फोन होल्डर र मिररलाई सुरक्षित गर्न र अनाधिकृत चालहरू रोक्नको लागि ई–लक सुविधा दिन्छ रपार्किङ गरेपछि तुरुन्तै सवारी साधनलाई सहज रूपमा लक गर्न सकिन्छ।

सुविधा र साझेदारीको लागि विवरणहरू
E110L ले ठूलो क्षमताको, 27L टेलबक्समा सजिलैसँग दुईवटा हेलमेट, साथै सिट कुसन, यात्रुहरूका लागि लुकेको ब्याक पेडल, एक दोहोरो–पक्षीय USB चार्जिङ पोर्ट, र सुविधा जनक, केन्द्रित किकस्ट्यान्ड समावेश भएको छ ।

राम्रो डिजाइन र परिष्कृत उत्पादनहरू मार्फत व्यक्तिगत ग्राहक जीवनशैली समस्याहरू समाधान गर्दै, सेगवेले आराम र सुरक्षाको लागि यसको डिजाइन मार्फत जीवनस्तर सुधार गर्ने लक्ष्य राखेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *