टोयोटा इनोभा हाइक्रसको मूल्य सार्वजनिक

कम्पनीले भारतमा नयाँ टोयोटा इनोभा हाइक्रसको मूल्य सार्वजनिक गरेको छ । नयाँ गाडी रु 18.30 लाख (एक्स-शोरूम) को शुरुवाती मूल्यबाट उपलब्ध छ।

नयाँ टोयोटा इनोभा हाइक्रसको मूल्य १८.३० लाख रुपैयाँदेखि २८.९७ लाख रुपैयाँ (एक्स-शोरूम) रहेको छ।

नयाँ टोयोटा इनोभा HyCross मा TNGA 2.0 लिटर 4-सिलिन्डर पेट्रोल इन्जिन र 137 kW (183.7 HP), अधिकतम पावर आउटपुट प्रदान गर्ने ई- ड्राइभ अनुक्रमिक सिफ्टको साथ एक मोनोकोक फ्रेमको साथ 5th जेनेरेसन सेल्फ-चार्जिङ स्ट्रङ्ग हाइब्रिड इलेक्ट्रिक सिस्टम द्वारा संचालित छ।

यो गाडीले १२९ kW (१७१.६ HP) को आउटपुट प्रदान गर्ने र १६.१३ kmpl को क्लास-अग्रणी इन्धन इकोनोमी प्रदान गर्ने चुनिंदा ग्रेडहरूमा प्रत्यक्ष सिफ्ट CVT मा मिलाइएको TNGA 2.0 लिटर 4-सिलिन्डर पेट्रोल इन्जिनको विकल्पको साथ पनि आउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *