बेन्टले मोटर्सले थ्रीडी प्रिन्टेड ठोस सुन प्रस्तुत गर्‍यो

Bentley Motors ले विशेष Mulliner Batur मा थ्रीडी प्रिन्टेड ठोस सुन प्रस्तुत गरेको छ – पहिलो पटक यस्तो ग्राउन्डब्रेकिंग प्रक्रिया अटोमोटिभ उद्योगमा प्रयोग भएको मानिन्छ। ‘एड्टिभ म्यानुफ्याक्चरिङ’ (एएम) प्रविधिले कोचबिल्ट कुपमा 210 ग्राम 18 क्याट पहेंलो सुन थप्नेछ।

W12-इन्जिन भएको Batur केवल 18 उदाहरणहरूमा सीमित छ, ती सबै पहिले नै Mulliner ग्राहकहरूलाई £ 1.65m प्रत्येक (कर र विकल्पहरू बाहेक) मा बेचिसकेको छ।

वैकल्पिक, थ्रीडी प्रिन्टेड सुनले मुख्य चालक टच पोइन्टहरू समावेश गर्दछ, जस्तै करिश्मा डायल, स्टार्ट/स्टप बटनलाई घेर्दै र ड्राइभर मोडहरू परिवर्तन गर्न प्रयोग गरिन्छ।

एक उत्कृष्ट केबिनको केन्द्रबिन्दु, डायलले Batur फ्रन्ट ग्रिलको डिजाइनलाई पूरक बनाउँछ। ड्यासबोर्डमा रहेको बेन्टलेको प्रतिष्ठित अंग स्टप भेन्ट कन्ट्रोलमा पनि सुन लागू गरिएको छ, साथै स्टेयरिङ ह्वीलमा नै सुनको इन्सर्ट मार्कर छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *