रेनो इन्डियाले अर्को वर्षदेखि मूल्य बढाउने

रेनो इन्डियाले आफ्ना कारहरूको दायरामा मूल्य वृद्धि गर्ने घोषणा गरेको छ ।

कम्पनीले मूल्यवृद्धिको कारण वस्तुको मूल्यवृद्धि, विदेशी विनिमय दरमा भएको उतारचढाव, मुद्रास्फीति र नियामक दायित्वका कारणले गर्दा हुने आगत लागतमा भएको निरन्तर वृद्धिको असरलाई आंशिक रूपमा अफसेट गर्नु रहेको बताएको छ ।

भारत रेनोको लागि प्रमुख बजार हो। पछिल्ला केही वर्षहरूमा, रेनोले भारतमा एउटा बलियो आधार स्थापना गर्नमा ध्यान केन्द्रित गरेको छ जसमा एक अत्याधुनिक उत्पादन सुविधा, विश्व-स्तरीय प्रविधि केन्द्र, दुई डिजाइन केन्द्रहरू, 500 बिक्री र 500 भन्दा बढी सेवा टचपोइन्टहरू समावेश छन्।

अगाडि बढ्दै, रेनोले भारतमा आफ्नो उत्पादन आक्रामक रणनीतिलाई निरन्तरता दिनेछ र भारतमा रेनोको ब्रान्डलाई उल्लेखनीय रूपमा वृद्धि गर्ने दिशामा काम गर्नेछ।

रेनोले विविध भारतीय ग्राहकहरूका लागि उत्पादन र सेवाहरूमा धेरै नयाँ आविष्कारहरू ल्याउने योजना बनाएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *