मर्सिडिज इन्डियाले व्यंकटेश कुलकर्णीलाई नियुक्त गरेको छ

मर्सिडिज-बेन्जले व्यंकटेश कुलकर्णीलाई भारतको कार्यकारी निर्देशक र अपरेशन प्रमुखको रूपमा नियुक्त गरेको घोषणा गरेको छ।

व्यंकटेश मर्सिडीज-बेन्ज इन्डियाको उत्पादन र खरिद-सम्बन्धित कार्यहरूका लागि जिम्मेवार हुनेछन्, जसमा कम्पनीको विद्युतीकरण, डिजिटलाइजेशन र भविष्यको प्रविधि-संचालित स्मार्ट उत्पादन क्षमतामा रूपान्तरण यात्रा समावेश छ।

व्यंकटेश 2008 मा MBRDI मा सामेल भए र उत्पादन र आपूर्ति श्रृंखलाको लागि ‘अन्तर्राष्ट्रिय टेक-हब’ को रणनीति बनाउन र स्थापना गर्न महत्वपूर्ण भूमिका खेलेका थिए। आफ्नो व्यावसायिक अन्तरदृष्टि र रणनीतिक दिशाको साथ, व्यंकटेशले विश्वव्यापी रूपमा धेरै महत्वपूर्ण परियोजनाहरूमा अग्रणी भूमिका खेलेका थिए।

उनले मेकानिकल इन्जिनियरिङमा डिग्री लिए र आईआईएम, लखनऊबाट डाटा साइन्स गरे। मर्सिडीज बेन्ज रिसर्च एण्ड डेभलपमेन्ट इण्डिया अघि, व्यंकटेशले टाटा मोटर्स-टेक्नोलोजीज र मारुति सुजुकी इन्डिया जस्ता प्रमुख अटोमोटिभ कम्पनीहरूसँग काम गरेका थिए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *