सिमलेस होम चार्जिङ समाधान

निसानले निसान LEAF मार्फत एक दशकभन्दा बढी समयदेखि आमजनतामा सबै विद्युतीय गतिशीलता ल्याउन प्रतिबद्ध छ।

अब निसान र वालबक्स (NYSE:WBX), इलेक्ट्रिक वाहन चार्जिङ समाधानहरूको एक अग्रणी प्रदायक, निसान इलेक्ट्रिक वाहन मालिकहरूलाई उनीहरूको घर चार्जिङ आवश्यकताहरूको लागि सिमलेस वन-स्टप-शप समाधान प्रदान गर्न सँगै काम गर्दैछ।

जुलाईको शुरुमा, अमेरिकामा निसान ईभी मालिकहरूले वालबक्सको पल्सर प्लस लेभल २ होम चार्जर किन्न र निसान युएसए वेबसाइट मार्फत स्थापनाको समयतालिका खरिद गर्न सक्षम हुनेछन्। निसानले कार्यक्रम मार्फत खरिद गर्ने ग्राहकहरूलाई चार्जर र स्थापनामा छुट दिनेछ।

निसानको हालको EV प्रस्तावहरूमा LEAF, २०२३ मोडल वर्षको लागि ताजा डिजाइनको साथ बिक्रीमा छ, र सबै नयाँ Ariya इलेक्ट्रिक क्रसओभर, जुन यो गिरावटमा बिक्रीमा जानेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *