हुन्डाई आईकोनिक ५ ईभीले शीर्ष सुरक्षा पुरस्कार प्राप्त गर्‍यो

Hyundai IONIQ 5 EV ले संयुक्त राज्य अमेरिकामा हाइवे सेफ्टी (IIHS) TOP SAFETY PICK PLUS (TSP) पदनाम प्राप्त गरेको छ।

यो महत्वपूर्ण उपलब्धिले अब हुन्डाईलाई उद्योगमा सबैभन्दा बढी मानिने गरी कुल नौ टप सेफ्टी पिक प्लस (टीएसपी) र टप सेफ्टी पिक (टीएसपी) रेटेड गाडीहरू आफ्नो लाइनअपमा दिन्छ। हुन्डाई र जेनेसिससँग 14 TSP/TSP गाडीहरू छन्।

Hyundai IONIQ 5 मा Hyundai SmartSense को अर्को स्तर, उन्नत चालक सहायता प्रणालीहरू छन् जसले सडकमा उच्च स्तरको सुरक्षा र सुविधा सुनिश्चित गर्दछ। हाइवे ड्राइभिङ असिस्ट २ प्रस्ताव गर्ने यो पहिलो हुन्डाई मोडल हो।

उपलब्ध अन्य ड्राइभिङ सहायता प्रणालीहरूमा मेसिन लर्निङको साथ स्मार्ट क्रूज नियन्त्रण, फर्वार्ड कोलिजन-एभाइडेन्स असिस्ट, ब्लाइन्ड-स्पट कोलिजन-एभाइडेन्स असिस्ट, इन्टेलिजेन्ट स्पीड लिमिट असिस्ट, ड्राइभरको ध्यानाकर्षण चेतावनी, हाई बीम असिस्ट, र थप समावेश छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *