इलेक्ट्रिक थ्री–ह्विलर अटो “ट्रियो र यारी” मा नगद छुट मेला

महिन्द्रा एण्ड महिन्द्रा (लास्ट माइल मोबिलिटी) ले ट्रियो नामक लिथियम–आइओन सञ्चालित इलेक्ट्रिक थ्री–ह्विलर ग्राहक एवं सर्वसाधरणको मन जित्न सफल ट्रियो इलेक्ट्रिक अटो र यारी यही माघ २२, २०७९ आइतबारका दिन ३ नयाँ बिक्री केन्द्र बाट एक भव्य समारोहका साथ दमक, भैरहवा र नेपालगंजमा पनि सार्वजनिक गरेको छ ।

अग्नि ग्रुपअन्तर्गतको सहायक कम्पनी एवं महिन्द्रा एण्ड महिन्द्रा (लास्ट माइल मोबिलिटी)का आधिकारिक विक्रेता अग्नि इनर्जी प्रालिले अग्नि ग्रुपका प्रतिनिधिहरुको उपस्थितिमा ३ नयाँ बिक्री केन्द्र सहित नेपालका विभिन्न क्षेत्रका १२ वटा केन्द्र जस्तै बिर्तामोड, विराटनगर, इटहरी, सिन्धुली, मलंगवा, हेटौंडा, नारायणघाट, बुटवल र सुर्खेत लगायतका महिन्द्रा शोरुमहरुमा “नगद छुट र एक्सचेन्ज” मेलाको घोषणा समेत गरेको छ ।

देशका विभिन्न क्षेत्रका १२ वटा महिन्द्रा बिक्रीकेन्द्रमा एकै साथ एक कार्यक्रम आयोजना गरी यस “नगद छुट मेला र अटो सटही योजना” ल्याएको हो, जसमा नयाँ इलेक्ट्रिक थ्री–ह्विलर अटो “ट्रिया र यारी” खरिद गरे वापद ४० हजार सम्मको नगद छुट दिने योजना ल्याएको छ ।

यो योजना २०२३को पूरै फेब्रुअरी महिना भरका लागि लागु हुनेछ।

यो योजनाले ग्राहकहरूलाई राहत दिन र नयाँ इलेक्ट्रिक थ्री–ह्विलर अटो “ट्रियो” र “यारी” को प्रयोगले उद्यमशीलतालाई समर्थन गर्ने प्रयास हो।

यस मेलाबाट पुराना तथा नयाँ ग्राहकहरुले अधिकतम लाभ लिन सक्ने अपेक्षा कम्पनीले राखेको छ र महिन्द्रा ट्रियो अटो र यारीले परम्परागत पेट्रोल सवारी साधनको तुलनामा ठूलो बचतसँगै आफ्नो स्वमित्वकर्ताको जीविकामा उल्लेखनीय रूपमा वृद्धि गर्नेछ भन्ने कुरामा कम्पिनी विश्वस्त छ ।

महिन्द्रा ट्रियो अटो र यारीका उत्कृष्ट विशेषताहरु

 • एडभान्स लिथियम आयन टेक्नोलोजीबाट निर्मित

 •  उत्कृष्ट पर्फमेन्स् क्षमता भएको

 •  वर्ग वारेन्टीमा सबैभन्दा राम्रो.

  – ट्रियो अटोमा तीन वर्ष वा ८०,००० किमी वारेन्टी

  – ट्रियो यारीमा तीन वर्ष वा ४०,००० किमी वारेन्टी

 •  छिट्टै चार्ज हुने र धेरै समय टिक्ने

  ट्रियो अटो ३ घण्टा ५० मिनेट चार्जिङ समय, १३० कि.मि गुड्ने

  – ट्रियो यारीमा २ घण्टा ३० मिनेट चार्जिङ समय, ८५ कि.मि गुड्ने

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *