नयाँ XM भेरियन्टमा टाटा नेक्सन

टाटा मोटर्सले नेक्सन लाइनअपमा नयाँ भेरियन्ट ल्याएको छ । SUV अब नयाँ XM (S) ट्रिममा उपलब्ध छ जुन XM (S) र XZ मोडेलहरू बीचमा छ।

टाटा नेक्सन एक्सएम (एस) इलेक्ट्रिक सनरुफ, एन्ड्रोइड अटो र एप्पल कारप्लेको साथ ७ इन्च फ्लोटिंग इन्फोटेनमेन्ट प्रणाली, ४ स्पिकर सिस्टम, कुल्ड ग्लोभ बक्स, रियर एसी भेन्ट्स, रेन सेन्सिङ वाइपर, अटो हेडल्याम्प, डिजिटल इन्स्ट्रुमेन्ट क्लस्टर, मल्टी -ड्राइभ मोड, 12V रियर पावर सकेट र शार्क फिन एन्टेनाको साथ उपलब्ध छ।

श्री राजन अम्बाका अनुसार, “हामी नेक्सन ब्रान्डसँग हाम्रा उपभोक्ताहरूको निरन्तर सम्बन्ध देख्न पाउँदा हर्षित छौं। देशमा नेक्सनको बिक्रीको माथिल्लो बाटो यसको अथाह लोकप्रियता, मान्यता र ग्राहकहरूलाई उत्कृष्ट उपलब्ध गराउने हाम्रो प्रतिबद्धताले समर्थन गरेको छ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *