भोल्भोले ईभीका लागि चार्जिङ करिडोर निर्माण गर्दै

भोल्भो ट्रक्स नर्थ अमेरिकाले भोल्भो फाइनान्सियल सर्भिस, भोल्भो टेक्नोलोजी अफ अमेरिका, शेल रिचार्ज सोलुसन, टीईसी इक्विपमेन्ट, एफिनिटी ट्रक सेन्टर र वेस्टर्न ट्रक सेन्टरसँग सार्वजनिक रूपमा पहुँचयोग्य मध्यम र भारी शुल्क विद्युतीय सवारी साधन चार्जिङ नेटवर्कको विकास गर्ने घोषणा गरेको छ।

अर्को 18 महिनामा, परियोजनाले मध्य र उत्तरी क्यालिफोर्नियामा भोल्भो ट्रकको डिलरशिप स्थानहरूमा उच्च-शक्तियुक्त चार्जरहरू तैनाथ गर्नेछ, जसमा TEC उपकरण ओकल्यान्ड, TEC उपकरण डिक्सन, स्टकटनको पश्चिमी ट्रक केन्द्र, र फ्रेस्नो र बेकर्सफिल्डमा एफिनिटी ट्रक केन्द्रहरू समावेश छन्।

तिनीहरूले दक्षिणी क्यालिफोर्नियामा TEC Fontana र TEC La Mirada स्थानहरूमा पहिले नै उपलब्ध चार्जरहरूको विस्तारको रूपमा सेवा गर्नेछन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *