आई-केयर मनसुन शिविर घोषणा गरियो

इसुजुले आफ्ना ग्राहकहरुका लागि राष्ट्रव्यापी आई–केयर मनसुन क्याम्पको घोषणा गरेको छ ।

यस सेवा शिविरको उद्देश्य ग्राहकहरूलाई रोमाञ्चक लाभहरू प्रदान गर्ने र देशभरिको मौसममा झन्झटमुक्त ड्राइभिङ अनुभवको लागि निवारक मर्मत जाँचहरू प्रदान गर्ने उद्देश्यले राखिएको छ।

D-MAX पिक-अप र SUV को सम्पूर्ण दायराको लागि Isuzu I-Care मनसुन क्याम्प सबै Isuzu आधिकारिक डिलर सेवा आउटलेटहरूमा आयोजित गरिनेछ। यस अवधिमा ग्राहकहरूले आफ्ना सवारीसाधनका लागि विशेष अफर र फाइदाहरू पनि प्राप्त गर्न सक्नेछन्।

मनसुन शिविर अहमदाबाद, बैंगलोर, बिमावरम, भुज, कालीकट, चेन्नई, कोइम्बटूर, दिल्ली, दिमापुर, गान्धीधाम, गोरखपुर, गुरुग्राम, गुवाहाटी, हैदरावाद, इन्दौर, जयपुर, जालन्धर, जोधपुरमा रहेको इसुजुका सबै अधिकृत सेवा सुविधाहरूमा आयोजना गरिनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *