Citroen C3 को मूल्य रु 5.70 लाख बाट सुरु

धेरै प्रतिक्षा पछि, Citroen C3 अन्ततः भारत मा लन्च भएको छ। फ्रान्सेली अटोमेकरको नयाँ गाडी अब प्रारम्भिक मूल्यमा 5.70 लाख (एक्स-शोरूम) बाट खरिदका लागि उपलब्ध छ।

९०% भन्दा बढी स्थानीयकरणको साथ, मेड इन इन्डिया Citroen C3 ब्रान्डको C-Cubed परिवारको सवारी साधनको पहिलो उत्पादन हो र यो कम्पनीको थिरुवल्लुर, तमिलनाडुमा रहेको निर्माण सुविधामा निर्मित छ।

C3 को वारेन्टी कार्यक्रमको एक भागको रूपमा, Citroen सँग दुई वर्ष वा 40,000 km को लागि मानक सवारी साधन वारेन्टी, 12 महिना वा 10,000 km को लागि स्पेयर पार्ट्स र सामानहरूमा वारेन्टी, र अधिकतम आराम र गतिशीलताको लागि 24/7 रोडसाइड सहायता जस्ता सेवाहरू छन्।

विस्तारित वारेन्टी र मर्मत प्याकेजहरू पनि नेटवर्कमा उपलब्ध छन्। Citroen C3 अब नयाँ दिल्ली, गुड़गाउँ, मुम्बई, पुणे, अहमदाबाद, कोलकाता, बैंगलोर, हैदरावाद, कोच्चि, चेन्नई, चंडीगढ़, जयपुर, लखनऊ, भुवनेश्वर, सुरत, नागपुर – 19 शहरहरूमा La Maison Citroen phygital शोरूमहरूमा खुद्राको लागि उपलब्ध छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *