बेन्टलीले ‘नेट जिरो प्लास्टिक टु नेचर’ सर्टिफिकेट पाएको छ

बेंटले मोटर्स सफल फोहोर भण्डारी मूल्याङ्कनमा संलग्न भएर दक्षिण ध्रुवको नेट जीरो प्लास्टिक टु नेचर मान्यता प्राप्त गर्ने पहिलो कम्पनी बनेको छ।

यो स्थिति, जुन अन्तर्राष्ट्रिय रूपमा मान्यता प्राप्त छ, कम्पनीको चलिरहेको वातावरणीय पहलहरू प्रतिबिम्बित गर्दछ र 2030 सम्ममा अन्त-देखि-अन्त कार्बन तटस्थता हासिल गर्न Bentley को Beyond 100 रणनीतिको मुख्य भाग हो।

Bentley को यसको रसद प्याकेजिङ, वाहन सुरक्षा र बिक्री पछि प्याकेजिङ को वैश्विक प्लास्टिक पदचिह्न को मूल्याङ्कन गर्न को लागी उद्योग- अग्रणी ड्राइभ को दक्षिण ध्रुव संगठन मा स्वतन्त्र, स्विट्जरल्याण्ड स्थित विशेषज्ञहरु द्वारा विश्लेषण गरिएको थियो।

स्थिति सुरक्षित गर्न, Bentley ले प्रमाणित एकाइहरूमा लगानी गरेको छ जसले विशेषज्ञ प्लास्टिक फोहोर सङ्कलन र पुनर्चक्रण पूर्वाधार परियोजनाहरू विकास गर्न केन्द्रित दक्षिण ध्रुवका दुई परियोजनाहरूलाई समर्थन गर्दछ।

यी भारतमा नीला सागा र थाइल्याण्डमा सेकेन्ड लाइफसँग छन्। यो कार्यले गैर-प्रशोधित प्लास्टिक फोहोरको पूर्ण मात्रालाई प्रभावकारी रूपमा न्यूनीकरण गरिएको सुनिश्चित गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *