टोयोटाले वृक्षारोपण अभियान सञ्चालन गरेको छ

कम्पनीमा बलियो दिगो संस्कृतिको विकास गर्ने आफ्नो यात्रामा, टोयोटा किर्लोस्कर मोटरले बिदादी (कर्नाटक) मा रहेको आफ्नो प्लान्टमा आयोजित वनरोपण अभियान मार्फत हरियो क्याम्पस सिर्जना गर्ने दिशामा अगाडि बढिरहेको छ।

विद्यार्थी, गैरसरकारी संस्थाहरू, शिक्षा विभाग र महिला तथा बाल विकास विभागका सरकारी अधिकारीहरू र आंगनवाडी शिक्षकहरू सहित २५० भन्दा बढी सहभागीहरूको संलग्नतामा, परियोजनाले २ एकडभन्दा बढी क्षेत्रफल ओगटेको छ जसमा ७५० भन्दा बढी फलफूलका बिरुवा रोपिएको छ।

यो वृक्षारोपण अभियान श्री गंगन्ना स्वामी र श्री एआर शिवकुमार द्वारा अनुग्रह गरिएको थियो, जो कर्नाटकको शहरी र ग्रामीण घरहरूमा वर्षाको पानी संकलन कार्यक्रम विकास गर्न प्रमुख योगदानकर्ताहरू मध्ये एक हुन्। TKM बाट श्री राजु बी केतकाले, श्री आर विनय कुमार र श्री जी शंकरा उपस्थित थिए।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *