Tata Tiago NRG को नयाँ XT भेरियन्ट

Tata Tiago NRG अब भारतीय बजारमा नयाँ XT भेरियन्टमा उपलब्ध छ। यो थप कारको पहिलो वार्षिकोत्सव मनाउन गरिएको हो। यो लन्चसँगै, टाटा टियागो एनआरजी अब XT र XZ २ भेरियन्टमा उपलब्ध छ।

नयाँ टाटा टियागो एनआरजी एक्सटी भेरियन्टमा नयाँ १४ इन्च हाइपरस्टाइल ह्वील, हरमनटीएमद्वारा ३.५ इन्फोटेनमेन्ट सिस्टम, स्टेयरिङ माउन्टेड कन्ट्रोल, हाइट एडजस्टेबल ड्राइभर सिट, फ्रन्ट फग ल्याम्प र उच्च ग्राउन्ड जस्ता एनआरजी डिजाइन तत्वहरूलाई अगाडि बढाउनका साथै अन्य धेरै सुविधाहरू छन्।

उत्सवमा थप्दै, टाटा मोटर्सले आफ्नो अवस्थित Tiago XT भेरियन्टलाई थप रोमाञ्चक प्रस्ताव बनाउन नयाँ सुविधाहरू थपेर अपग्रेड गर्ने घोषणा गरेको छ। जसमा १४” हाइपरस्टाइल चक्का, उचाइ समायोजन गर्न मिल्ने ड्राइभर सिट, रियर पार्सल सेल्फ र अन्य समावेश छन्।

यी सुविधाहरू Tiago XT, XTA र XT iCNG लगायत XT दायरामा उपलब्ध हुनेछन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *