Tigor XM iCNG सार्वजनिक

आफ्नो iCNG प्रविधिको सफलता र यसको दायरा फराकिलो बनाउँदै, भारतको अग्रणी अटोमोटिभ ब्रान्ड, टाटा मोटर्सले टिगोर XM iCNG भेरियन्ट आकर्षक मूल्यमा लन्च गरेको छ।

यस वर्षको सुरुमा प्रस्तुत गरिएको, उत्पादनहरूको आईसीएनजी दायराले छोटो अवधिमा अभूतपूर्व प्रतिक्रिया प्राप्त गरेको छ, सीएनजीमा स्विच गर्न खोज्ने धेरै ग्राहकहरूका लागि सवारी साधनको विकल्प बनेको छ।

तिनीहरूको ड्राइभिबिलिटी, सुरक्षा र प्रस्तावमा रहेका सुविधाहरूको लागि प्रशंसा गरिएको, टाटा मोटर्सको आईसीएनजी प्रविधिले आफ्नो छाप प्रमाणित गरेको छ, जसले टियागो र टिगोरको बिक्रीलाई तिनीहरूको सम्बन्धित खण्डहरूमा अगाडि बढाएको छ।

लन्चको बारेमा टिप्पणी गर्दै, श्री राजन अम्बाले भने, “टिगोर हाम्रो लागि अत्यन्तै विशेष उत्पादन भएको छ र आईसीएनजी भेरियन्टको थपले हाम्रो गतिलाई बढाएको छ। हाल, टिगोरको ७५% भन्दा बढी ग्राहक बुकिङहरू iCNG भेरियन्टबाट आइरहेका छन् जुन टिगोर पोर्टफोलियोमा यस प्रविधिको बलियो मागको प्रमाण हो।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *