नेक्स्ट-जेन एमजी हेक्टर टिजर सार्वजनिक

एमजी मोटर इन्डिया धेरै प्रत्याशित नेक्स्ट-जेन एमजी हेक्टरको प्रक्षेपणको एक कदम नजिक पुगेको छ किनकि यसले एसयूभीको शक्तिशाली उपस्थितिलाई हाइलाइट गर्ने टिजर जारी गर्‍यो।

Argyle Inspired Diamond Mesh Grille ले Next-Gen MG Hector लाई बोल्ड, कमाण्डिङ र शक्तिशाली स्ट्यान्स प्रस्तुत गर्नेछ। ग्रिलको बोल्ड डिजाइनलाई SVU को सिग्नेचर DRL सँग जडान गर्न सावधानीपूर्वक बनाइएको छ, जसले यसको कमाण्डिङ उपस्थितिलाई अझ बढाउँछ।

नेक्स्ट-जेन एमजी हेक्टरको बोल्ड र शक्तिशाली एक्सटेरियर यसको भित्री भागसँग मिल्दोजुल्दो छ जुन भारतको सबैभन्दा ठूलो 14” एचडी पोर्ट्रेट इन्फोटेनमेन्ट स्क्रिनद्वारा पूरक सिनेमाई र इमर्सिभ अनुभव प्रदान गर्नको लागि परिकल्पना गरिएको छ।

नेक्स्ट-जेन एमजी हेक्टर हालको मोडलसँगै बेचिनेछ, जसले ग्राहकहरु माझ बलियो प्राथमिकताको आनन्द लिन जारी राखेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *