इलेक्ट्रोन ईभीले व्यावसायिक सवारीसाधन लन्च गर्ने

अमेरिकामा आधारित ElectronEV ले हल्का/मध्यम र भारी कमर्शियल  गाडीहरू रोल आउट गर्न भारतमा आफ्नो आक्रमणको घोषणा गरेको छ।

संयुक्त राज्यमा चलिरहेको 500 भन्दा बढी कमर्शियल ईभीहरूको पर्याप्त फ्लीटको साथ, ब्रान्डले अन्ततः अनुकूलित ईभी सवारी साधनहरू, सवारी व्यवस्थापन समाधानहरू, फ्लीट व्यवस्थापन समाधानहरू, डिजिटल ककपिट र IoT समाधानहरू, रियल-टाइम डाटा एनालिटिक्स समाधानहरू, र लगायतका अद्वितीय सेवाहरू प्रस्तुत गर्दैछ।

यससँगै, ElectronEV ले भारत, दक्षिण पूर्व एसिया, अष्ट्रेलिया र युरोप जस्ता बजारहरूमा विद्युतीय सवारी साधनहरू र अन्त-देखि-अन्त मोबिलिटी सोलुसनहरू मार्फत आफ्नो स्वामित्वको EV प्रविधि परिचय गराउने योजना बनाएको छ।

उत्पादन पोर्टफोलियोमा हल्का, मध्यम, र भारी शुल्क वाणिज्य सवारी साधनहरू जस्तै डेलिभरी भ्यान, ट्रक र बसहरू समावेश हुनेछन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *