मारुती स्विफ्ट अब सीएनजी विकल्पमा

मारुती सुजुकीले आफ्नो सीएनजी दायराका सवारी साधनमा अर्को मोडल थपेको छ । कम्पनीले मारुती स्विफ्ट एस-सीएनजी लन्च गरेको छ जुन VXi र ZXi २ भेरियन्टमा उपलब्ध छ।

मारुती स्विफ्ट S-CNG लोकप्रिय र परीक्षण गरिएको 1.2L K-श्रृङ्खला इन्जिनद्वारा संचालित छ जसले 6000 rpm मा 77.49 PS अधिकतम पावर र 4300 rpm मा 98.5 Nm पीक टर्क दिन्छ। मारुतीले स्विफ्टको सीएनजी भेरियन्टले ३०.९ किलोमिटर प्रति किलोग्रामको दक्षता फर्काउन सक्षम रहेको बताएको छ ।

मारुति स्विफ्ट एस-सीएनजी 7.77 लाख रुपैयाँको प्रारम्भिक मूल्यमा उपलब्ध छ जुन कारको VXi मोडेलको लागि हो। ZXi ट्रिमले तपाईंलाई ८.४५ लाख रुपैयाँ (एक्स-शोरूम) फिर्ता गर्नेछ। यो मारुती सुजुकी सब्सक्राइब मार्फत पनि 16,499 रुपैयाँ बाट सुरु हुने सबै समावेशी मासिक सदस्यता शुल्कमा स्वामित्व लिन सकिन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *