भक्सवागनले एकै दिनमा १७५ कार डेलिभरि गर्यो

भक्सवागन इन्डियाले एकै दिनमा कुल १७५ वटा कार ग्राहकहरुलाई प्रदान गरेको घोषणा गरेको छ ।

यो एक मेगा डेलिभरी कार्यक्रम मार्फत चिङ्गम र ओणम उत्सवको पहिलो दिन भयो। कार्यक्रमको एक भागको रूपमा, फक्सवागन इन्डियाले ताइगुन, टिगुआन र भर्टस डेलिभर गरेको छ।

यस अवसरमा बोल्दै, श्री आशिष गुप्ता, ब्रान्ड निर्देशकले भने, “ओणम पर्वको सुरुवातले भारतभर चाडपर्वको सिजन सुरु भएको संकेत गर्दछ। ब्रान्डको रूपमा, हाम्रा ग्राहकहरूको सबैभन्दा नयाँ पारिवारिक सदस्य, भोक्सवागन मार्फत खुशी र उत्साह प्रदान गरेर हाम्रा ग्राहकहरूको चाडपर्व र शुभ अवसरहरूमा सामेल हुन पाउनु पूर्ण सम्मान हो। हामी हाम्रा सबै ग्राहकहरूलाई सुखद र सुरक्षित चाडपर्वको कामना गर्दछौं। ”

Taigun सबैभन्दा अवार्ड पाएको SUVW भएको, Tiguan हाम्रो विश्वव्यापी बेस्ट-सेलर र भोक्सवागन भर्टस हो जसले हाम्रा डिलर साझेदारहरूको प्रयासबाट एशिया बुक अफ रेकर्ड र इन्डिया बुक अफ रेकर्डमा रेकर्ड तोडेको छ। यस ब्रान्डसँग रमाइलो-टु-ड्राइभ अनुभव कायम राख्दै सुरक्षित रहेका बलियो, बलियो जर्मन-इन्जिनियर कारहरू प्रदान गर्ने लामो समयदेखिको विरासत छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *