VW India ले पहिलो पटक महिला शोरूम खोल्यो

VW India ले अटोमोटिभ वर्कफोर्समा महिला प्रतिभालाई च्याम्पियन गर्न र संगठनभर विविधता, समानता र समावेशीता प्रवर्द्धन गर्न प्लेटफर्म स्थापना गर्ने पहलको रूपमा कोइम्बटोर, तमिलनाडुमा आफ्नो पहिलो सबै-महिला शोरूम खोलेको छ।

भारतमा महिला कार खरिदकर्ताको ग्राहक संख्या द्रुत गतिमा बढ्दै जाँदा, VW India All-women City Store महिला ग्राहकहरूका लागि विशेष र विश्वस्त वातावरण, साथै उनीहरूलाई कार-स्वामित्व यात्रा सुरु गर्नका लागि समर्पित ठाउँ प्रदान गर्ने पहल हो।

यस पहलले थप महिला पेशेवरहरूलाई कार रिटेल उद्योगमा सामेल हुन र उत्कृष्ट बनाउन प्रोत्साहित गर्ने लक्ष्य राखेको छ। All Women City Store पहलले महिला कर्मचारीहरूलाई थप नेतृत्व भूमिकामा उत्प्रेरित गर्न र बजार भित्र ग्राहक अनुभवमा नयाँ बेन्चमार्कहरू सेट गर्नमा केन्द्रित छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *