Pagani Utopia हाइपरकार सार्वजनिक गरिने

Zynga Inc. ले उत्सुकतापूर्वक प्रतिक्षा गरिएको Pagani Utopia Hypercar CSR Racing 2 मोबाइल गेममा अनावरण गरिने घोषणा गरेको छ। यस्तो अनावरण हुन लागेको यो पहिलो पटक भने होइन । 2019 मा, Pagani Huayra Roadster BC CSR2 मा पनि लागु भएको थियो।

Pagani Utopia, जुन Huayra को उत्तराधिकारी हुन सेट गरिएको छ, विशेष महत्व बोक्छ किनकि यो अविश्वसनीय रूपमा खोजिएको जोन्डा र विश्वव्यापी सनसनी, Huayra पछि तेस्रो मोडेल हो, दुबै पगानी संस्थापक होरासियो पगानी द्वारा डिजाइन गरिएको हो।

कम्पनीले Pagani Utopia को 99 मोडलहरू उत्पादन गर्न सेट गरिएको छ, ती सबै पहिले नै उत्साहीहरू र सङ्कलनकर्ताहरूले खरिद गरिसकेका छन् र CSR2 खेलाडीहरूका लागि एक विशेष इन-गेम ड्राइभिङ अनुभव सिर्जना गर्दै 2023 मा डेलिभर हुन थाल्नेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *