Bridgestone STURDO टायर सार्वजनिक

ब्रिजस्टोन इन्डियाले यात्रुवाहक सवारीसाधन खण्डका लागि आफ्नो नेक्स्ट जेनेरेशन टायर ब्रिजस्टोन स्टर्डो लन्च गरेको छ। टायरमा एक विशेष ट्रेड कम्पाउन्ड छ जसले टायरको आयु 29% सम्म बढाउँछ र असमान सडकहरूमा सवारीको गुणस्तर सुधार गर्दछ।

Bridgestone STURDO 27 साइजमा 12” देखि 16” सम्म धेरै भेरियन्टहरूमा उपलब्ध छ। यो ह्याचब्याक, सेडान र निश्चित CUVs बजारहरूमा लक्षित छ।

स्टर्डो टायरले भारतीय उपभोक्ताहरूका लागि टायर दीर्घायुको मुख्य आवश्यकताको जवाफ दिन्छ। टायरमा प्रयोग गरिएको बलियो सुदृढीकरणको साथ विशेष ट्रेड कम्पाउन्डले पहिरन-प्रतिरोधी गुणहरू बढाउँछ जसले टायरको आयु लामो हुन्छ।

थ्रीडी ट्रेड ग्रुभ्सका साथ ठूला सेन्टर ब्लकहरू भएकाले, टायरले राम्रो ड्राइभिङ सुरक्षाको लागि अत्यधिक पकड प्रदान गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *