Lamborghini LMDh प्रोटोटाइप कार

Lamborghini ले FIA वर्ल्ड एन्ड्युरेन्स च्याम्पियनसिपको हाइपरकार क्लास र IMSA WeatherTech SportsCar Championship को GTP क्लासमा आफ्नो आगामी उद्यमको लागि LMDh प्रोटोटाइप कारको पहिलो प्राविधिक विशेषताहरू खुलासा गरेको छ।

गाडीमा V8 ट्विन-टर्बो हाइब्रिड इन्जिन रहेको छ जसले 681 BHP को संयुक्त आउटपुट दिनेछ।

V8 ट्विन-टर्बो इन्जिन स्क्वाड्रा कोर्सले पूर्ण रूपमा विकास गरेको पहिलो रेसिङ इन्जिन हो। यो ८-सिलिन्डर ९०-डिग्री V-एंगल इन्जिन हो जसले लेम्बोर्गिनी LMDh प्रोटोटाइप कारलाई ३४० किमी/घन्टाको टप स्पीड प्रदान गर्नेछ।

Lamborghini LMDh प्रोटोटाइप कारको थप प्राविधिक विशेषताहरू पनि साझा गरिएको छ। इन्धन र चालकविना यो गाडीको तौल १०३० केजी हुनेछ, यसको अधिकतम चौडाइ २,००० एमएम र लम्बाइ ५,१०० एमएम हुनेछ। ह्वीलबेस ३,१४८ एमएम हुनेछ जसको इन्जिन वजन न्यूनतम १८० किलोग्राम हुनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *