महिन्द्रा XUV300 टर्बोस्पोर्ट सिरिज सार्वजनिक

महिन्द्राले भारतमा XUV300 TurboSport श्रृंखला लन्च गरेको छ। दायरामा 3 भेरियन्टहरू छन् जसको मूल्य 10.35 लाख रुपैयाँबाट सुरु हुन्छ र 12.90 लाख रुपैयाँ (एक्स-शोरूम) सम्म जान्छ। नयाँ शृङ्खलामा नयाँ १.२L mStallion TGDi इन्जिन रहेको छ।

XUV300 TurboSport महिन्द्राको SUV हो जसमा सबै नयाँ 1.2 L mStallion TGDi इन्जिनले अतुलनीय कार्यसम्पादनको गर्व गर्दछ। यसले 5000 rpm @ 130 PS पावर र 1500-3750 rpm @ 230 Nm टर्क उत्पादन गर्छ, जसले यसलाई रु. 15 लाख मुनिको सबैभन्दा छिटो ICE SUV मात्र बनाउँदैन तर केही उच्च खण्डहरूमा प्रदान गरिएको 1.5 L इन्जिन क्षमताहरू भन्दा पनि उच्च बनाउँछ।

महिन्द्रा XUV300 TGDi रोमाञ्चक चार नयाँ रंग विकल्पहरूमा आउँछ – 3 नयाँ डुअल-टोन रङहरू – ब्ल्याजिङ ब्रोन्ज कालो रुफटपको साथ, नेपोली ब्ल्याक सेतो रुफटप, पर्ल ह्वाइट र ब्ल्याजिङ ब्रोन्ज मोनोटोनमा। मोनोटोन पर्ल ह्वाइट र नेपोली ब्ल्याक यस भेरियन्टको साथमा उपलब्ध छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *