निसानले ५ मिलियन गाडी उत्पादन गरेको उत्सव मनाएको छ

निसानले क्यान्टन भेइकल एसेम्ब्ली प्लान्टमा ५० लाख गाडी उत्पादन गरेको उत्सव मनाउँछ। यो कोशेढुङ्गाले मिसिसिपीमा निसान निर्माणको लगभग 20 वर्षको प्रतिनिधित्व गर्दछ र कम्पनीको दीर्घकालीन भिजन – निसान एम्बिशन २०३० को भाग, विद्युतीय सवारी साधन उत्पादनको लागि मार्ग प्रशस्त गर्दछ।

झण्डै दुई दशकदेखि, निसान क्यान्टनका कर्मचारीहरूले उच्च गुणस्तरका, पुरस्कार-विजेता गाडीहरू भेला गरेका छन्। 2003 मा प्लान्टको उद्घाटनले पहिलो पटक मिसिसिपीमा अटोमोटिभ निर्माण ल्यायो, र त्यसपछि राज्यको आर्थिक विकासमा योगदान गरेको छ। जबकि यसको इतिहास समृद्ध छ, टोलीले भविष्यको रूपान्तरण तर्फ हेर्छ – एउटा जसले अमेरिकी बजारमा दुईवटा सबै-नयाँ, सबै-इलेक्ट्रिक मोडेलहरू ल्याउनेछ।

अमेरिकामा, निसानको निर्माण पदचिह्नले लगभग 15,000 कर्मचारीहरू, 400 भन्दा बढी भागहरू र आपूर्तिकर्ता साझेदारहरू र 11 पार्ट्स वितरण केन्द्रहरू सहित देशमा फैलिएको छ। सामूहिक रूपमा, टोलीले 19 मिलियन भन्दा बढी सवारी साधन र 13 मिलियन इन्जिनहरू उत्पादन गरेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *