BMW X6 50 Jahre M संस्करण लन्च भयो

BMW India ले देशमा अर्को 50 Jahre M संस्करण लन्च गरेको छ। यस पटक यो X6 हो। BMW X6 50 Jahre M संस्करणको मूल्य 1.11 करोड (एक्स-शोरूम) तोकिएको छ।

पूर्ण रूपमा निर्मित एकाइ (CBU) को रूपमा उपलब्ध, BMW X6 ले चुस्त र बहुमुखी ड्राइभिङ गतिशीलतालाई क्रिस्पली अभिव्यक्त डिजाइन भाषाको साथ मिसाउँछ, जो कि खेलकुद गतिविधि कूप (SAC) को बहिर्मुखी उपस्थितिलाई सहन सक्छ। X6 सीमित संख्यामा विशेष ‘५० Jahre M Edition’ को रूपमा उपलब्ध छ र विशेष रूपमा अनलाइन बुक गर्न सकिन्छ।

BMW X6 को विशिष्टता यसको आधुनिक अभिव्यक्त डिजाइनबाट आउँछ जसले एथलेटिक र सुरुचिपूर्ण कूप लाइनहरूलाई BMW X मोडेलको गतिशीलतासँग जोड्दछ। यो गाडी अरू जस्तो छैन, अन्तिम विवरणमा, X6 ले विलासिता, खेलकुद गतिशीलता र शक्तिशाली शैलीको एक रोमाञ्चक रूपमा फरक ड्राइभिङ अनुभव सिर्जना गर्ने अद्वितीय संश्लेषण प्रदान गर्दछ।

कूप-जस्तो रूफलाइनबाट छिन्ने प्रोफाइलसम्म, यो खेल गतिविधि कूप असाधारण शिल्प कौशलद्वारा चिन्हित छ र यसले शक्ति र प्रतिष्ठाको सन्देश पठाउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *