महिन्द्राको मुटारेससँग साझेदारी

महिन्द्रा र मुटारेसले घोषणा गरेको छ कि पछिल्लोले Peugeot Motocycles (PMTC) मा 50% इक्विटी र 80% को नियन्त्रण गर्ने हिस्सेदारी प्राप्त गर्न एक अपरिवर्तनीय बाध्यकारी प्रस्ताव पेश गरेको छ।

M&M नयाँ उत्पादन लन्चहरू र आगामी वर्षहरूमा अपेक्षित बलियो वृद्धिलाई समर्थन गर्न एक सह-सेयरहोल्डर बनेको छ। लेनदेन को बन्द 2023 को पहिलो त्रैमासिक मा कार्य परिषदहरु संग परामर्श पछि अपेक्षित छ र antitrust अधिकारीहरु को स्वीकृति को विषय हो।

Peugeot Motocycles को मुख्यालय Mandeure, France मा रहेको छ जसले लगभग EUR 140 मिलियन को राजस्व उत्पन्न गर्दछ। Peugeot Motocycles ले दुई र तीन पाङ्ग्रे स्कुटरहरू उत्पादन गर्छ जुन तीनवटा महाद्वीपहरूमा फ्रान्स र अन्तर्राष्ट्रिय रूपमा सहायक कम्पनीहरू, आयातकर्ताहरू र डिलरहरू मार्फत बिक्रीको 3,000 बिन्दुहरूमा वितरण गरिन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *