एमजी 4 EV को खुलासा

एमजी मोटरले आफ्नो सबै नयाँ MG4 EV को पहिलो आधिकारिक छविहरू प्रकट गरेको छ। MG4 EV सेप्टेम्बरमा बेलायतको बजारमा बिक्रीमा जान्छ, त्यसपछि अन्य बजारहरूमा यसको लन्च हुनेछ। MG4 EV ले नयाँ रियर-ह्वील ड्राइभ प्लेटफर्मबाट व्युत्पन्न परिष्कृत ड्राइभिङ अनुभवलाई रेखांकित गर्दछ जसले 50:50 वजन वितरण गर्न अनुमति दिन्छ, कम्पनी भन्छ।

प्रारम्भिक रूपमा 51kWh देखि 64kWh सम्म ब्याट्री क्षमताको साथ उपलब्ध, MG4 EV WLTP चक्रमा 350-450 किलोमिटरको बीचमा सक्षम हुनेछ। सानो ब्याट्रीले 125-kW (167 bhp) बिजुली मोटरलाई शक्ति दिन्छ जबकि ठूलो प्याकले 150-kW (201 bhp) मोटरलाई ऊर्जा आपूर्ति गर्छ – दुबै पछाडिका पाङ्ग्राहरू चलाउँछन्।

एमजीले भविष्यमा शक्तिशाली ४४३ बीएचपी डुअल मोटर फोर ह्वील ड्राइभ संस्करण पनि ल्याउन सक्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *