मारुती सुजुकी ब्रेजा

मारुती सुजुकीले आफ्नो बहुप्रतिक्षित २०२२ मारुती सुजुकी ब्रेजा भारतीय बजारमा ७.९९ लाख (एक्स-शोरूम) को प्रारम्भिक मूल्यमा लन्च गरेको छ। 2022 मारुती सुजुकी ब्रेजा शीर्ष-स्पेक ZXi डुअल-टोन अटोमेटिक ट्रिम INR 13.96 लाख (एक्स-शोरूम) को साथ 10 संस्करणहरूमा उपलब्ध हुनेछ। कम्प्याक्ट एसयूभीको नामबाट ‘विटारा’ उपसर्ग हटाइएको छ, यसलाई ‘ब्रेजा’ भनिन्छ।

नयाँ ब्रेजाले धेरै फर्स्ट-इन-सेगमेन्ट सुविधाहरूको साथ एक संशोधित बाह्य र पूर्ण रूपमा सुधार गरिएको भित्री भाग प्राप्त गर्दछ। अगाडि, सबै नयाँ ब्रेजाले नयाँ मोटो सिंगल-स्लेट क्रोम ग्रिल, स्क्वारिस डुअल एलईडी हेडल्याम्प सेटअप, फग ल्याम्प र डुअल टोन बम्पर पाउँछ। साइड प्रोफाइलमा नयाँ १६ इन्च डुअल टोन एलोय ह्वील, कालो रंगको बडी क्ल्याडिङ र ओआरभीएमहरू छन्।

पछाडि, कम्प्याक्ट एसयूभीले पुनः डिजाइन गरिएको डुअल-टोन बम्पर, र्याप-अराउन्ड एलईडी टेलल्याम्प, केन्द्रमा ब्रेजा लेटरिङ, र पछाडि धुने र वाइपर पाउँछ। Brezza अब नौ रङ विकल्पहरूमा प्रस्ताव गरिएको छ, जसमा तीनवटा डुअल-टोन शेडहरू छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *