TVS Ronin 225 Scrambler

TVS मोटर कम्पनीले Ronin 225 Scrambler लन्च गरी भारतको प्रिमियम लाइफस्टाइल मोटरसाइकल खण्डमा प्रवेश गरेको छ। Ronin 225 Scrambler क्रमशः INR 1.49 लाख, INR 1.56 लाख, र INR 1.69 लाखमा ट्याग गरिएका तीन ट्रिमहरूमा आउँछ। डिजाइन गरिएको ग्राउन्ड अप, रोनिन २२५ प्राविधिक र सुविधाका सुविधाहरू जस्तै डुअल च्यानल एबीएस, भ्वाइस असिस्टेन्स र परिष्कृत कनेक्टिभिटीका हिसाबले धेरै पहिलो कुराहरूका साथ आउँछ।

सम्बन्धित खबरः TVS हाइड्रोजन संचालित स्कूटरमा काम गर्दै 

यो बाइकमा अर्बन र रेन गरी दुई एबीएस मोड पनि उपलब्ध छन् । सबै मोडलहरू अगाडि 300mm डिस्क ब्रेक र पछाडि 240mm डिस्कको साथ आउँछन्। रोनिनलाई अगाडि ४१ एमएम शोवा बिग पिस्टन फोर्क र पछाडि ग्यास चार्ज गरिएको मोनोशक मार्फत सस्पेन्ड गरिएको छ। तपाईले दुबै छेउमा 9-स्पोक, 17-इन्च मिश्र धातु पाङ्ग्राहरू पनि पाउनुहुनेछ जुन ट्युबलेस टायरहरूसँग छ।

टायरहरूमा ब्लक ढाँचा छ र विशेष गरी रोनिनको लागि विकसित गरिएको थियो। यो ब्रान्डेड व्यापारिक सामान, अनुकूलन सामान, एक कन्फिगुरेटर, र एक समर्पित अनुभव कार्यक्रम को एक विशेष दायरा संग पनि आउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *