बजाज पल्सर १२५ कार्बन फाइबर

बजाज अटोले हाम्रो बजारमा पल्सर १२५ कार्बन फाइबर संस्करणको सुरुवातसँगै आफ्नो भारतीय पोर्टफोलियो अपडेट गरेको छ। कार्बन संस्करण दुवै सिंगल-सिट र स्प्लिट-सिट संस्करणहरूमा उपलब्ध छ र यो दुई रंगहरूमा उपलब्ध छ – निलो र रातो। सिंगल सिट संस्करणको मूल्य ८९,२५४ रुपैयाँ छ भने स्प्लिट सिट संस्करण ९१,६४२ रुपैयाँमा उपलब्ध छ।

दुबै पेन्ट विकल्पहरूले हेडलाइट काउल, इन्धन ट्याङ्की र कफन, इन्जिन काउल, रियर प्यानल र एलोय ह्वील स्ट्राइपहरूमा ग्राफिक्सको साथमा कालो आधार रंग प्रयोग गर्दछ। थप रूपमा, यो संस्करणले बेली प्यान, फ्रन्ट फेन्डर, ट्याङ्की र रियर काउलमा कार्बन फाइबर ग्राफिक्स प्राप्त गर्दछ। अर्कोतर्फ, डिजाइनले एकल-पड हेडलाइटलाई जुम्ल्याहा DRLs, एक मांसपेशी इन्धन ट्याङ्की, बोल्ट गरिएको कफन र साइड-स्लङ्ग निकासको साथ कायम राख्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *