नयाँ Citroen C3

Citroen ले आफ्नो पहिलो जन-बजार उत्पादन, C3, भारतमा INR 5.71 लाखको प्रारम्भिक मूल्यमा लन्च गरेको छ। C3 भारतमा फ्रान्सेली अटोमेकरको दोस्रो प्रस्ताव हो र यसलाई SUV-प्रेरित B-Segment ह्याचब्याकको रूपमा राखिएको छ।

Citroen C3 कम्पनीको C-Cubed प्लेटफर्ममा आधारित छ, जसले भारतमा निर्मित धेरै नयाँ मोडलहरू उत्पादन गर्नेछ। नयाँ C3 को शैली सिट्रोएनको विशिष्ट आकारबाट तुरुन्तै स्पष्ट हुन्छ, बोनटको उच्च स्थान र चौडाइको छापलाई सुदृढ गर्नको लागि अगाडिको छेउको संरचनाद्वारा विशेषता छ।

सुविधाहरूको सन्दर्भमा, Citroen C3 ले १० इन्चको टचस्क्रिन इन्फोटेनमेन्ट प्रणाली पाउँछ जुन एन्ड्रोइड अटो र एप्पल कारप्ले, म्यानुअल A/C, चार स्पिकर साउन्ड सिस्टम, स्टेयरिङ माउन्टेड कन्ट्रोल, डिजिटल इन्स्ट्रुमेन्ट क्लस्टर र अगाडि/ पछाडि USB चार्जिंग पोर्टहरू छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *