२०२२ मारुति सुजुकी अल्टो K10

मारुती सुजुकीले भारतीय बजारमा INR 3.99 लाखको प्रारम्भिक मूल्यमा सबै नयाँ Alto K10 लन्च गरेको छ। K10 नेमप्लेट BS6 उत्सर्जन मापदण्डका कारण अघिल्लो पुस्ता बन्द भएको दुई वर्षभन्दा बढीपछि फर्किएको छ। 2022 Alto K10 ले पूर्ण रूपमा नयाँ बाह्य र भित्री स्टाइल र नयाँ सुविधाहरूको एक होस्ट प्राप्त गर्दछ।

नयाँ अल्टो K10 मा फराकिलो स्वेप्टब्याक हेडल्याम्प र अगाडि ठूलो हेक्सागोनल पैटर्नको ग्रिल रहेको छ। छेउबाट, नयाँ अल्टो K10 ले एक प्रमुख काँध रेखा खेल्छ जसले यसलाई समानुपातिक देखिन्छ। तपाईंले ORVM हरू डुअल-टोन रङहरू र कम लागतको फ्ल्याप ह्यान्डलहरूमा पनि प्राप्त गर्नुहुन्छ। पछाडि, नयाँ अल्टो K10 ले बम्परमा ठूलो सी आकारको क्रिज र छत स्पोइलर पाउँछ। यसमा प्लास्टिकको ह्वील कभरसहित १३ इन्चको स्टिल पाङ्ग्राहरू छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *